Profil společnosti

HOME INTERIER OSTRAVA

Naše společnost HOME INTERIER s.r.o. zastupuje značku HANÁK NÁBYTEK v Ostravě od roku 2007. Zaměřujeme se na návrh a realizaci interiérů dle představ klienta. Odborné poradenství zajišťují svým individuálním přístupem školení projektanti, kteří jsou díky široké škále sortimentu schopni uspokojit většinu požadavků náročné klientely. Realizaci, záruční a pozáruční servis zabezpečuje realizační a technický tým naší společnosti.

V duchu ucelené nabídky INTERIOR CONCEPT HANÁK dodáváme klientům nejen kuchyňskou linku, ale také luxusní interiérové dveře, obývací pokoje, šatny, skříně, ložnice, pracovny, studentské i dětské pokoje a doplňkový sortiment jako židle, stoly, sedací soupravy, osvětlení, tapety či stěrkové dekorativní techniky stěn i podlahové krytiny. Vše tak, aby byl interiér sladěný a vyvážený.

HANÁK NÁBYTEK je tradiční česká firma s více než 30letou tradicí, za níž stojí už 3 generace rodiny Hanákových, které se naplno věnovali a věnují výrobě toho nejkvalitnějšího nábytku. Nejde o reklamní slogan, ale o skutečná léta tvrdé práce, dlouhé řady zkušeností a nadšení, se kterým dnešní majitelé, otec a syn Stanislavové Hanáci, a stejně tak zaměstnanci firmy, nábytek vyrábějí a posouvají ho dál a dál, jak v originálním designu, tak především v kvalitě.

Díky vlastnímu vývoji, moderním technologiím, ale i poctivému ručnímu řemeslu, vyrábí firma HANÁK ročně statisíce nábytkových sestav pro zákazníky nejen v Česku, ale po celém světě.

Kromě neobyčejné kvality a vlastního designu je v současnosti jednou z hlavních předností značky tzv. INTERIOR CONCEPT HANÁK, který znamená domov v jedné značce, tedy od jednoho výrobce. Firma HANÁK NÁBYTEK má ojedinělé portfolio, které nemá konkurenci. Nikdo jiný v Česku a pravděpodobně ani v Evropě nevyrábí interiérový nábytek včetně interiérových dveří. V tom je HANÁK naprosto výjimečný.

Exkluzivní kolekce PREMIUM představuje nábytek a dveře v nejkvalitnější povrchové úpravě 7vrstvého laku a ušlechtilých dýh. Kolekce TREND zahrnuje moderní nábytek v dřevodekorech a jednostranném laku.